Corporate Service

Spoločnosť Freedom Corporation s.r.o. ponúka rozličné odborné obchodné zájazdy, v ktorých máte možnosť spojiť prácu alebo štúdium s odpočinkom, a zároveň sa zoznámiť s novou krajinou. V cestách tohto typu je možné sa zúčastniť práce konferencií a kongresov, navštíviť rokovania či semináre, naučiť sa niečo nové alebo zdokonaliť svoje zručnosti na špeciálnych odborných kurzoch, získať cenné informácie, prediskutovať podmienky spolupráce, nadviazať užitočné kontakty v špecializovanom reklamno-informačnom zájazde

Do odborných obchodných zájazdov sú zahrnuté programy exkurzií, návšteva historických miest a zábavných podujatí.

Návšteva medzinárodných výstav.

Spoločnosť Freedom Corporation s.r.o. organizuje zájazdy podľa špeciálnych programov zameraných na návštevu výstav a ponúka celý balík služieb potrebných pre cestu. 

Organizácia konferencií, seminárov, školení. 

Spoločnosť Freedom Corporation s.r.o. ponúka rôzne programy pre usporiadanie firemných akcií, konferencií, seminárov a školení, vrátane výberu priestorov, ktoré ideálne vyhovujú vašim požiadavkám, dizajn priestoru, fotografie a video, transfer atd.

Organizácia transferov, zabezpečenie požičania auta na území Slovenska , Európy a Ukrajiny. 

Spoločnosť Freedom Corporation s.r.o. zabezpečuje kompletný logistický proces, sleduje lety, včasne informuje klientov o všetkých zmenách v harmonograme, poskytuje komplexný balík služieb,  poskytuje podporu v prípade núdze a mimoriadnych situácií.

Organizácia firemných akcií a osláv. 

Odborníci spoločnosti Freedom Corporation s.r.o. na vysokej úrovne pripravia a uskutočnia pre vás firemné akcie alebo oslavy akejkoľvek zložitosti a rozsahu. Neformálne podujatia je to univerzálny nástroj, ktorý pomáha zjednotiť zamestnancov a v závislosti od toho, nakoľko sú zjednotení členovia Vášho tímu, vo veľkej miere závisí kvalita ich práce. Dobrá nálada, vytvorená vďaka oslave, má priamy vplyv na klímu v tíme, na efektívnu prácu v tíme, a to znamená, aj na úspešnú prácu Vášho podniku. Pre uskutočnenie firemných akcií Vám ponúkame individuálne originálne scenáre, odvážne ideí a neštandardné riešenia, ktoré Vám dajú iba pozitívne emócie a urobia vaše firemné podujatie nezabudnuteľným a efektívnym. 

Organizácia svadobných zájazdov v zahraničí a na území Ukrajiny

Spoločnosť Freedom Corporation s.r.o. ponúka Vám pomoc v organizácii rozličných svadobných zájazdov v zahraničí a na území našej krajiny. Svadba je to dôležitá udalosť v živote, a každý chce, aby bola neobvyklá a nezabudnuteľná. A čo môže byť lepšie, ako romantická cesta s milovaným človekom? V dnešnej dobe je možné v zahraničí uskutočniť nielen tradičné medové týždne po uzavretí manželstva, ale i samotný svadobný obrad. Je iba na Vás, či to bude oficiálne uzavretie manželstva s vybavením všetkých potrebných dokumentov alebo jednoducho krásny rituál v národnom štýle hostiteľskej krajiny, ktorý potvrdzuje uzavreté doma manželstvo. Možno budete chcieť osláviť výročie svojej svadby, uskutočniť symbolickú ceremóniu a znova zažiť všetky dojímavé emócie? V každom prípade na Vás je sa rozhodnúť iba o trase a prianiach, а všetky ostatné starostí si prevezme Freedom Corporation s.r.o..