Rokmi

Rezervácia a predaj leteniek kamkoľvek vo svete.

V súčasnej dobe spoločnosť Freedom Corporation s.r.o má nadviazané priame kontakty s mnohými leteckými spoločnostiam, čo umožňuje našim klientom používať široké spektrum leteckých a sprievodných služieb za najvýhodnejších podmienok. U nás máte možnosť rýchlo a pohodlne vybaviť si letenky na pravidelné a charterové lety leteckých spoločností po celom svete, a naši zamestnanci vyberú primeranú variantu a pohodlné spojenie aj pre najzložitejšie cesty. Vďaka dlhodobej partnerskej spolupráci s Leteckými partnermi na trhu Ukrajiny, Ruska a SNS - máme možnosť ponúknuť zvýhodnené podmienky a najlepšie ceny na leteckú dopravu pre našich korporatívnych klientov, využívame pri tom možnosti vnútorného trhu tej krajiny, do ktorej plánujete letieť.

Individuálny servis cestujúcich  na letisku.

Spoločnosť Freedom Corporation s.r.o. ponúka svojim klientom využiť VIP-haly na všetkých letiskách sveta: sú to najpohodlnejšie podmienky čakania na let a vybavovania organizačných a colných formalít, poskytovanie  automobilovej dopravy pre dovoz do lietadla a mnohé ďalšie služby pre tých, čo si vážia svoj čas a pohodlie.

Organizácia charterovej VIP-prepravy cestujúcich.

Spoločnosť Freedom Corporation s.r.o. ponúka charterové VIP-prepravy cestujúcich po celom svete. Pomôže vám to ušetriť čas a  uskutočniť lety podľa smeru, ktorý je nedostupný pre pravidelné lety. Máte možnosť si objednať ktorúkoľvek leteckú linku podľa individuálnej trasy a harmonogramu, potrebného Vám programu, a sme ochotní Vám ponúknuť maximálne efektívne riešenie. 

Vybavenie železničných lístkov do všetkých destinácií a za najlepšiu cenu.