Сestovný ruch

Organizácia dovolenky na Slovensku.

Spoločnosť Freedom Corporation s.r.o. ako cestovná kancelária vyvíja programy zamerané na organizáciu poskytovania služieb zahraničným turistom na území Slovenska. V tejto krajine môžete nájsť dovolenku na všetky chute: na Slovensku je mnoho historických pamiatok a nádherných hradov, prekrásne národné parky, veľké množstvo prírodných pamiatok, termálne kúpele, zimné športové strediská a populárne lyžiarske strediská. Naše programy zahŕňajú návštevu kultúrnych a historických pamiatok, múzeí, zábavných a športových podujatí, ako aj rôzne ďalšie služby podľa priania turistov.

·         Rezervácia hotelov v ktorejkoľvek časti sveta

V každom zájazde pohodlný hotel je dôležitou podmienkou toho, aby Vaša cesta bola úspešná a zostali po nej iba príjemné spomienky. S radosťou vyberieme a rezervujeme pre Vás hotel požadovanej kategórie: najlepšie cenové ponuky, úplne vyhovenie Vašim  požiadavkám a prianiam, oficiálne potvrdenie rezervácie.

·         Organizácia zájazdov do krajín Európskej únie.

Spoločnosť Freedom Corporation s.r.o. usporiadala skupinové a individuálne poznávacie zájazdy do krajín Európskej únie s prihliadnutím na profesionálne a duchovné záujmy zákazníkа. Zájazdy zahŕňajú celú radu služieb (organizácia dopravy, stretnutie/rozlúčka, prevod, ubytovanie , strava, exkurzie).

·         Organizácia ciest po celom svete.

Spoločnosť Freedom Corporation s.r.o. ako cestovná kancelária organizuje skupinové a individuálne zahraničné cesty do krajín Európy, Blízkeho Východu, Severnej Afriky a Juhovýchodnej Ázie. Cestovanie s nami je pohodlné a bezpečné, pretože naše zájazdy zahŕňajú celú radu služieb:  organizácia dopravy (železničná doprava, pravidelné letecké linky alebo charterové lety),  prevod, autodopravné služby, ubytovanie, stravovanie, exkurzie. Ponúkame tiež celý rad doplnkových služieb pri vytváraní individuálnych a špecializovaných zájazdov.